Hea teada, kui ostad

Kuidas me tagame jälgitavuse

Meie mesi ei ole kunagi anonüümne ega juhtunud meie HONEST NEKTARi purki kuskilt mujalt kui meie mesinik-koostööpartneritelt. Ainult nii on võimalik meie kliendil teada, kes on mee tootnud ning kus ja milline on olnud mee korjeala. Igasse HONEST NEKTARi purki jõudnud mee osas on peetud detailset arvestust nii mesiniku kui tema mee osas, igal pakendatud tootel on oma partii number, mis viib tagasi mesinikuni ning konkreetse mee vurritamise ja pakendamise ajani.

Oma koostööpartnereid valime hoolikalt, tunneme neid pikka aega isiklikult ning teame nende oskusi ja kogemusi meetootjatena. Kõik meie tootjad on investeerinud hoolikalt meekäitlusesse, et vastata toidukäitluse nõuetele ning Eesti Kutseliste Mesinike Ühingu liikmetena vastab nende mesindustegevus ka mesinduse hea tava nõuetele.

HONEST NEKTARi purkidesse jõuab mesi Väike-Maarjas, kuhu see tuuakse mesinike poolt suurtes meevaatides/ämbrites ning kus see pakendatakse sobivasse HONEST NEKTARi jaepakendisse. Ühtne kaubamärk koos toote jälgitavuse lahendusega võimaldab eri meetootjatel teha koostööd mee turustamises, samas pakkuda tarbijale teadmist mee tootnud konkreetsest mesinikust, garanteerides nii tarbija jaoks toote ehtsa kohaliku sisu.

Täiendame oma kodulehte pidevalt lugudega, mis on seotud HONEST NEKTARi toodete tootmisega, koostööpartnerist mesinike ja nende mee kirjeldustega.

Kui lugejal ja HONEST NEKTARi mee ostjal tekib ettepanekuid, mis HONEST NEKTARi toodete kohta veel täiendavalt infona pakkuda ja kuidas tooteid arendada, on kõik mõtted teretulnud e-posti aadressil info@honestnektar.eu.